Tento článok vznikol v spolupráci s e-shopom D-sport, ktorý ponúka množstvo krásnych, značkových kúskov. Ide prevažne o lifestyle kúsky, ale nájdete tam aj značky a kúsky oblečenia, ktoré sú vhodné na šport.

Keby si mám vybrať či som tím kabeliek alebo drobných ruksačikov, asi by som ostala niekde uprostred, nakoľko zbožňujem oboje. Kånken ruksačik sa mi páčil už dlhšie, ale nikdy som po ňom vyslovene netúžila, keď som ho však zbadala na e-shope D-sportu, voľba bola jasná. Ešte som ho síce nikde nemala, nakoľko sa mi viac páči do teplejšieho prostredia, ale už teraz sa neviem dočkať, keď ho vyvetrám. Na ich webe nájdete rôzne farebné prevedenia a veľkosti týchto štýlových ruksakov.

Mať pekné oblečenie na cvičenie je nutnosť a ešte aj skvelá motivácia. Po Nebbia legínach som pokukovala už dlhšie, čiže voľba bola jasná. Vybrala som takéto neutrálnejšie čierne s drobnými nášivkami. Sú zo skvelého materiálu a mega pohodlné, čiže sa v nich cvičí jedna radosť.

Kedysi by ste na mne topánky inej značky, než Converse a Vans videli ťažko. Športové topánky typu Nike neboli nič pre mňa. Časom som im však prišla na chuť a zistila som, že sú nie len veľmi pohodlné, ale tak isto vyzerajú skvelo k šatám, či sukni. Vedela som, že čiernymi topánkami tak určite nič nepokazím, a aj keď som si ich pôvodne vybrala so zámerom chodiť v nich behať alebo cvičiť, nosím ich takmer neustále. Ide o typ Nike Revolution a okrem pohodlnosti na nich oceňujem to, že mi v nich nie je zima, ani v tomto chladnom počasí.

D-sport mi ešte pribalil takýto krásny Roxy ruksak v ružovej farbe, ktorý bude úplne ideálny na krátke výlety. 

Ak ťa produkty zaujali, alebo rozmýšľaš o kúpe nejakého športového oblečenia, či doplnkov - využi môj zľavový kód NATALY25 s ktorým získaš 25% zľavu.

Kód je platný v období 7.2.2020-10.2.2020

MÔJ ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Nie, žeby som bola nejaký odborník ale v priebehu rokov som si navykla na (zdravý) životný štýl, ktorý udržiavam dlhodobo. Ide o vyváženú stravu, kde sa neobmedzujem. Doprajem si pizzu, čokoládu alebo víno ale zároveň milujem ľahké jedlá a šalát jem na večeru takmer každý deň. Čo sa týka stravy prešla som si už všeličím. Odopieraním si, držaním prísnych low-carb diét a podobne. A nakoniec som došla k záveru, že dobré jedlo ma proste robí šťastnou a mne je tak najlepšie. Preto si teraz bez problémov pravidelne na obed doprajem cestoviny, či ryžu, čo pre mňa pred pár rokmi bolo nepredstaviteľné.

Aktuálne už takmer mesiac cvičím podľa Heather Robertson, ktorej workouty mi úplne vyhovujú. Najviac mám rada jej NO REPEAT workoty, kde je množstvo cvikov ale ani jeden sa neopakuje. Každopádne už sa neviem dočkať kedy sa opäť všetko otvorí a budem môcť z času na čas zájsť do fitka, alebo konečne vyskúšať box.

Aktuálne som v štádiu, kedy mi cvičenie robí radosť, za čo som veľmi vďačná a dúfam, že mi to tak vydrží ideálne čo najdlhšie.

Žiadne komentáre

Ďakujem za každý komentár:)