|OUTFIT| ARMY SKIRT ft. MIRRORMIRRORV dnešom outfitovom poste by som vám rada ukázala super, praktický, štýlový kúsok a to kabelku Mirrormirror
Čo sa týka outfitu ide o jednoduchý outfit, ktorý som oživila práve touto kabelkou! Sukňa aj top sú zo sekáča, bundička je z výpredajov za pár eur a vansky ulovené v Parndorfe - tiež za zlomok ceny:)!V skratke: Kabelky mirrormirror predstavujú najmä kabelky, ktoré si môžete denno-denne meniť podľa svojej nálady, či outfittu pomocou tzv. flapov. Som milovníkom praktických vecí, nakoľko často cestujem a tak kúsky ako obojstranná sukňa, či kabelka, ktorá sa dá nosiť na niekoľko spôsobov je pre mňa ako stvorená.


Keď prišiel tento trend kabeliek nemenovanej značky bola som celkom sklamaná, nakoľko koncept bol skvelý, ale nepáčil sa mi samotný vzhľad kabeliek. Kabelky mirrormirror som si naopak ihneď zamilovala. Sú malé, vkusné, šikovné a variabilné!


Ja som si vybrala žltú kabelku ku ktorej bol automatický chlpatučký flap a k tomu som si vybrala ďalšie dva, všetky môžete vidieť na fotkách nižšie. Materiál je taký akurát, spracovanie je veľmi precízne a zaskočená som bola aj z ceny, ktorá mi príde úžasná. 

Kabelku si môžete zakúpiť len za 25€ s 2 vymienateľnými flapmi, alebo za 30€ s 3 flapmi, čo mi príde super cena, nakoľko máte tri kabelky v jednej. (Teraz majú dokonca na stránke veľké výpredaje, takže kabelky viete kúpiť ešte lacnejšie:))


Kabelka prišla dokonca aj precízne zabalená v ochrannom obale.Ku každej kabelke dostanete mini peňaženku ako pozornosť. Ja som obdržala ešte ozdobný pás, tieto rôzne pásy viete taktiež nájsť na ich webe a svoju kabelku tak oživiť ešte viac.
Jediné čo by som mohla vytknúť je, že sa celkom ťažko (aspoň mne) otvára/zatvára, nakoľko je na taký zvláštny spôsob s ktorým som sa ešte neztotožnila.

Za vzniknuté fotky opäť ďakujem svojmu priateľovi, ktorého postupne začínam učiť pracovať so zkradlovkou. Myslím si, že mu to už celkom ide:D)

Počuli ste už o kabelkách mirrormirror? Máte doma nejakú podobne praktickú vec?:)3x iná a stále rovnaká :)


16 komentárov

 1. Tá kabelka je dokonalá! Je to skvelý nápad :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Kabelka je perfektní a zvolila si i pěkně pohodlný outfit :)
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Máš to moc pěkné, sluší ti to! :) Sukýnka i kabelka jsou vážně skvělééé!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Je to nádherná kabelka! Má přesně tu správnou velikost:D.
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Máš nádherný úsmev a veľmi sa mi páči, že si zakomponovala farby do outfitu :)

  Klaudia Duranova / INSTAGRAM

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Moc ti to sluší, kabelka je opravdu krásná, strašně se mi líbí ta žlutá barva :)

  Maris Novotná

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Great outfit! I love your style!
  Wonderful photos.
  I have a question, you will agree to follow for follow?
  I like to be in touch with inspirational blogs.
  Greetings from Poland!
  https://zakreconaoptymistka.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Krásny outfit a ta kabelka je dokonala :3
  Mon
  http://lifebymon.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Jsi překrásná! A kabelka je skvělá. :-) Mám ráda, když jsou věci hezké a hlavně praktické :)

  OLIVIE | Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 10. krásna kabelka, hneď som si ju všimla ako prvú :) inak na tej poslednej fotke s ružovou huňkou vyzerá bombasticky :D :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Kabelka není úplně můj styl, ale s tou růžovou huňkou (?) vypadá opravdu suprově!♥
  Rozálie R.

  OdpovedaťOdstrániť
 12. ĎAKUJEM všetkým za krásne komentáre <3

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Ale ne.. Včera jsem si řekla, že už nebudu utrácet za žádné boty ani kabelky, ale tahle? To je boží! Už jsem jí viděla u nějaké blogerky teďka nedávno a přemýšlela jsem, že to asi bude hodně drahá záležitost, kterou si nebudu moci dovolit, ale tohle není až tak příšerná cena.. no co, tak to zase poruším:D

  OdpovedaťOdstrániť
 14. vau, super nápad! už som o tom počula, ale keď pozerám na tie tvoje krásne fotky, mám chuť si ihneď nejakú zadovážiť :) ♥

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár:)